Kiedy tekst w języku obcym zamyka nam drzwi do pojęcia zawartego w nim sensu, potrzebujemy klucza, jakim jest rzetelnie, profesjonalne, a przede wszystkim zrozumiałe tłumaczenie. Nasze biuro tłumaczeń pracuje w 30 językach i dokonuje najwyższej jakości translacji różnego typu tekstów.
PRZETŁUMACZ TO jest obecne na rynku już od paru lat. Dzięki systemowi tłumaczeń internetowych działamy na terenie całej Polski. Bez względu na to, czy zlecacie Państwo tłumaczenie poprzez biuro tłumaczeń Warszawa czy też przez nasze biuro tłumaczeń Kraków, zawsze otrzymacie gotowy, profesjonalnie przełożony tekst w uzgodnionym terminie.
Nasze biuro tłumaczeń przekłada teksty z wielu i na wiele języków. Obok tych najbardziej popularnych, pracujemy również na tych rzadszych, znanych wąskiej grupie translatorów.
Języki, w których obsługujemy naszych Klientów, to: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, czeski, słowacki, węgierski, litewski, łotewski, estoński, szwedzki, norweski, fiński, duński, niderlandzki, hiszpański, włoski, bułgarski, japoński, chiński, hebrajski, suahili, słoweński, chorwacki, serbski, mołdawski, portugalski, rumuński, turecki oraz ukraiński.
Zakres usług, jakie świadczy swoim Klientom biuro tłumaczeń PRZETŁUMACZ TO, jest niezwykle szeroki. Zarówno nasze biuro tłumaczeń Warszawa, jak i biuro tłumaczeń Kraków wykonują tłumaczenia medyczne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia umów, tłumaczenia dokumentów prawnych oraz wiele innych – wszystko w zależności od oczekiwań i potrzeb naszego Klienta.
Tłumacze, z którymi pracuje nasze biuro tłumaczeń, zawsze wykonują swoją pracę z najwyższą starannością, Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze różnoraką specyfikę konkretnego zamówienia. Najpierw dokładnie, poprzez kontakt z Klientem, omawiamy zlecenie, a potem dostosowujemy naszą usługę do wymagań odbiorcy.
Biuro tłumaczeń Warszawa i biuro tłumaczeń Kraków operujące w ramach PRZETŁUMACZ TO obsługują zlecenia zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Pracujemy z międzynarodowymi korporacjami, dużymi przedsiębiorstwami, małymi firmami i prywatnymi zleceniodawcami. Dla nas nie liczy się ilość materiału, z którym pracujemy, ale wysoka jakość efektów działania: rzetelne i fachowe tłumaczenie oraz zadowolenie Klienta.
Wysoką jakoś
tłumaczeń dokonywanych przez firmę PRZETŁUMACZ TO wynika z faktu, że współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, tłumaczami. Translatorzy, których zatrudnia nasze biuro tłumaczeń, na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i doskonale orientują się w specyficznej tematyce teksów. Zespół reprezentujący zarówno nasze biuro tłumaczeń Warszawa, jak i biuro tłumaczeń Kraków to specjaliści z filologicznym wykształceniem kierunkowym. Dodatkowo, chcąc podnieść jakość usług, na bieżąco śledzą wszelkie nowinki branżowe – np. z zakresu medycyny czy prawa – przyswajając słownictwo i poznając nawet najbardziej skomplikowane terminy. Dzięki temu są w stanie bez problemu sprostać oczekiwaniom Klienta. Dzięki naszej rzetelnej i fachowej pracy oraz w pełni profesjonalnej obsłudze możemy szczycić się wieloma niezwykle korzystnymi rekomendacjami oraz wciąż poszerzającym się gronem stałych Klientów.
Decydując się na zlecenie wykonania tłumaczenia firmie PRZETŁUMACZ TO zyskujecie Państwo dostęp do nowoczesnych technologii oraz możliwość dokonania zlecenia online, co jeszcze bardziej skraca czas oczekiwania na gotowy tekst i upraszcza do minimum proces związany ze składaniem zamówienia. Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu całkowite bezpieczeństwo oraz poufność – etyka pracy jest dla nas niezwykle ważna, dlatego nie rozpowszechniamy i nie udostępniamy powierzonych nam materiałów. Przechowujemy je w wyznaczonych do tego miejscach i używamy ich wyłącznie na potrzeby dokonania tłumaczenia.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Zamów tłumaczenie przez PRZETŁUMACZ TO i dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego biura!